Інформуємо про нові правила безпеки, а також інструкції  для пасажирів, які вступають в силу з 18 травня 2020 року на авіарейсах авіакомпанії AIR BALTIC.

Починаючи з 18 травня перед перевіркою безпеки в аеропорту Рига пасажирам будуть вимірювати температуру тіла, і пасажирам з температурою вище 37,8 ° C буде відмовлено в посадці на авіарейс. Пасажири, які не зможуть летіти, будуть проінформовані і проінструктовані про подальші дії.

Дезінфекція салонів літаків буде проводитися регулярно. Всім пасажирам безкоштовно буде виданий базовий набір захисних засобів, в який входять захисна маска для обличчя та дезінфікуючі салфеткі.Пассажіри airBaltic весь час польоту повинні використовувати захисні маски для обличчя.

Екіпажі авіакомпанії теж будуть використовувати захисні маски і рукавички.

Згідно із заявою Всесвітньої організації охорони здоров'я, ризик перенесення інфекційних захворювань під час польотів мінімальний. Якість повітря в салоні літака ретельно контролюється, він рециркулирує з такою частотою, щоб забезпечити повну заміну 20-30 разів на годину. Рециркуляційний фільтр літаків Airbus A220-300 - високоефективний фільтр дрібнодисперсних частинок (HEPA), який забезпечує найкращий рівень фільтрації, доступний в даний час.

Пасажирам перед польотом обов'язково рекомендується перевірити умови в'їзду і введені в аеропортах обмеження на офіційних сайтах або в місцевих посольствах. Умови швидко змінюються і відрізняються в кожній країні, тому завжди переконайтеся, що ви ознайомилися з новітньою інформацією.

Нагадуємо, що з 18 травня 2020 року airBaltic почне виконувати рейси з Риги за кількома напрямками - Франкфурт, Таллінн, Осло, Вільнюс; з Таллінна - Амстердам, Копенгаген, Осло.

C 25 травня. 2020 року буде виконуватися авіарейси з Вільнюса до Риги і Таллінна.