Правила перевезення багажу

Авіакомпанії на внутрішньоєвропейських і на трансатлантичних рейсах використовують термін PIECE CONCEPT (PC) - це форма обліку прийнятого до перевезення багажу, при якій одиницею вважається місце (чемодан, сумка і т.д.).

Важливо: вага одного місця багажу, згідно з правилами більшості міжнародних аеропортів, не може перевищувати 32 кілограми!
Норми безкоштовного перевезення зареєстрованого багажу залежать від авіакомпанії і найчастіше виглядають так:
  • Економічний - 1 місце (1РС буде вказано в авіаквитку) максимальна маса -20-23 кг, максимальна сума 3-х вимірів (висота, ширина, довжина) - не більше 158см.
  • Бізнес - 2 місця (2РС буде вказано в авіаквитку) максимальна маса кожного місця - 2х23 кг, максимальна сума 3-х вимірів кожного місця багажу (висота, ширина, довжина) - не більше 158см.
  • багаж зі стікером ажропортаНекоторие авіакомпанії допускають до перевезення на трансатлантичних рейсах в економічному класі 2РС, в бізнес класі - 3РС.
Проте, залишається велика кількість авіаперевізників, які фіксують норми безкоштовного перевезення зареєстрованого багажу в кілограмах як правило:
  • 20кг або 23кг в економічномубагаж со стикером ажропорта
  • 30кг або 40кг в бізнес класі.
Крім того у більшості лоукостерів в вартість квитка багаж не входить, тільки ручна поклажа.
Ручна поклажа, це багаж, що провозиться в салоні літака. Допускається в залежності від правил авіакомпанії вага від 5 до 8 кг. Сума трьох вимірів сумки повинна бути не більше 110 см.
 
Ми радимо при купівлі авіаквитків звертати увагу на норму безкоштовно багажу, що перевозиться, адже доплати за "перевага" іноді вельми істотні.
 
 

Контакти

+380 50 375 25 73
 
Адреса:
  вул. Б. Хмельницького, 32, офіс 1А
  місто Київ, 01030, Україна