Пасажир і/або Користувач має право оформити обмін/повернення авіаквитка (-ів), замовленого (-их) і сплаченого (-их) за допомогою Сайту, якщо обмін/повернення дозволений правилами застосування Тарифу.

Для здійснення обміну/повернення авіаквитка Користувачеві необхідно заповнити форму повернення в ручному режимі. У цьому випадку співробітник Агентства зв'яжеться з Користувачем для підтвердження дій і уточнення деталей.  Для здійснення повернення/обміну Користувачеві необхідно погодиться з розрахованою сумою до повернення.

Повернення грошових коштів за невикористаний (частково використаний) Авіаквиток в зв'язку з банкрутством, припиненням операційної діяльності авіаперевізників, викликаної призупиненням дії або анулюванням сертифіката експлуатанта, призупиненням/припиненням дії або анулюванням ліцензій, здійснюється Авіаперевізником.

Замовлення вважається анульованим Агентством після відправлення останнім на електронну адресу Користувача, вказану при реєстрації на Сайті, сервісного листа зі статусом замовлення: анульований.

 У разі відмови Користувача від сплаченого квитка з причин, не пов'язаних з виконанням Агентством своїх зобов'язань, що прирівнюється до односторонньої відмови від виконання укладеного договору, повернення належних Користувачу грошових коштів здійснюється на наступних умовах:

повернення вартості невикористаного проїзного документа здійснюється тільки пасажиру, вказаному в квитку, за умови пред'явлення ним документа, що посвідчує його особу, номер якого вказаний у проїзному документі (квитку), відповідно до встановлених термінів повернення;
повернення грошей за проїзний документ може бути здійснено з утриманням штрафів та інших зборів, передбачених внутрішніми правилами та прейскурантами, що регулюють діяльність постачальника послуг (перевізника). Сервісні збори Агентства не повертаються Користувачеві в разі повернення авіаквитків, інших змін в уже оформленому замовленні.

При поверненні виписаних квитків, згідно з правилами застосування тарифу, розрахована сума до повернення надійде на банківський рахунок Користувача, прив'язаний до карти, в термін до 60-ти днів згідно з правилами міжнародних платіжних систем, незалежно від терміну дії і статусу карти.