Дешеві авіаквитки або як купити авіаквиток вигідніше

Кожен з нас вміє рахувати гроші, і тому шукає дешеві авіаквитки, але не кожен знає, що часом досить орієнтуватися в стандартних системах знижок, щоб купити авіаквиток дешевше. Тому нижче ми розглянемо найбільш часто зустрічаються варіанти знижок на авіаквитки більшості авіакомпаній.

 
ЗНИЖКИ
Радимо частіше заходити в наш розділ Спецпропозиції, дуже часто тут можна знайти квитки з хорошою знижкою!
 
Зазвичай знижка надається з повного тарифу економічного класу, тобто з найдорожчого квитка.
 
Знижки бувають:
 
  • Дитячі - Надаються дітям до 2 років - 90% від вартості авіаквитка, без надання місця в літаку, дітям від 2 до 12 років - від 25 до 50% від тарифу.
  • Молодіжні - ними, як правило, можуть скористатися пасажири віком від 25 років, документально підтвердили свій вік. Молодіжна знижка може бути застосована до нормальних тарифів економічного класу і за деякими напрямками - до екскурсійних. Розмір знижки - до 25%. Для польоту в ряд країн існують спеціальні молодіжні тарифи, регламентовані особливими правилами.
  • Студентські - ця знижка пропонується молодим людям від 18 до 33 років (в залежності від правил авіаперевізника), якщо у них є міжнародний студентський квиток (ISIC).
  • Компаньонська - коли по одному маршруту слідують два пасажира, перший оплачує повний тариф, а другий, тобто компаньйон - 50% від тарифу. Зазвичай це поширюється на пасажирів бізнес класу. Останнім часом ряд авіакомпаній пропонують таку знижку в святковий період, наприклад при польотах на День Святого Валентина чи 8 Березня.
  • Для груп - спеціальний тариф застосовується для груп пасажирів, які подорожують по одному маршруту в одні і ті ж дати. Мінімальна чисельність групи - сім-десять пасажирів в залежності від авіакомпанії. Знижки для дітей у віці до двох і до дванадцяти років з цього тарифу не надаються. Умови застосування тарифу для групи визначаються спеціальними правилами.
  • Пенсійні - з поваги до літніх людей (старше 60 років) деякі авіакомпанії надають знижку 15-25%. Знижки передбачені до повних і екскурсійним тарифами.
Звертаємо увагу, що збори аеропортів оплачуються в повному обсязі.
 
У періоди сезонного спаду додатково до вказаних знижок встановлюються на окремих напрямках пільгові, знижені тарифи, такі як "PEX" (СуперПЕКС), "APEX" (СуперАПЕКС) або Sale (Сейл). Завдяки невисокій ціні вони дають можливість зробити авіаподорож в рамках вельми скромного бюджету, а й умови бронювання, оформлення квитків, перебронювання дат вильоту і повернення сплачених сум в цьому випадку більш жорсткі. До того ж число напрямків, на яких вони діють, терміни і дати їх застосування, а також кількість місць на рейсі дуже обмежені.
 
Фактори, які ми радимо враховувати при купівлі авіаквитка:
 
  • Купівля в обидва кінці - авіаквиток, що купується відразу "туди і назад" обійдеться дешевше, ніж покупка двох окремих авіаквитків.
  • Авіаквиток в обидва кінці на рейсах однієї і тієї ж авіакомпанії - авіаквиток, що купується "туди і назад" на рейсах однієї і тієї ж авіакомпанії, як правило, коштує дешевше, ніж при перельоті різними авіакомпаніями.
  • Наявність місць на конкретний рейс - якщо дати Вашого авіаперельоту можна змістити, радимо подивитися вартість авіаквитка на сусідні дати - часто на ціну авіаквитка впливає саме наявність місць у відповідному класі обслуговування.
Купити авіаквиток дешевше, зорієнтуватися у величезній кількості варіантів цін, умов і правил, авіакомпаній і стикувань, підібрати найкращий і саме для Вас - із задоволенням і професійно допоможемо Вам в цьому!